Ubytování v prostředí chráněného bydlení

Služba je poskytována na třech adresách:

Boženy Němcové 786, Vítkov.

Zde se nachází rodinný dům se třemi byty.
  • Byt č. 1 (přízemní) je určen dvěma uživatelům, kdy každý z nich má vlastní pokoj, společnou část tvoří obývací pokoj, kuchyň, veranda, chodba a koupelna s toaletou. Z kuchyně vedou dveře na venkovní posezení s možností jejího využití v letním období.
  • Byt č. 2 (nadzemní) je určen čtyřem uživatelům, dva z nich bydlí ve dvoulůžkovém pokoji. Společný prostor tvoří obývací pokoj s lodžií, jídelna s kuchyní, chodba, koupelna s toaletou a samostatná toaleta.
  • Byt č. 3 (nadzemní) je určen dvěma uživatelům, každý z nich má vlastní pokoj, společnou část tvoří obývací pokoj s jídelnou a kuchyní, koupelna s toaletou, veranda.
 

Wolkerova 838, Vítkov

Zde se nachází byt v panelákové zástavbě ve zvýšeném přízemí. Byt je určen dvěma uživatelům, každý má vlastní pokoj. Společné prostory tvoří obývací pokoj s lodžií, koupelna s toaletou, kuchyň, sklepní kóje. Byt není bezbariérový.
 

Wolkerova 836, Vítkov

Zde se nachází byt v panelákové zástavbě ve zvýšeném přízemí s instalovanou plošinou. Je určen dvěma uživatelům, každý má vlastní pokoj. Společné prostory tvoří obývací pokoj s lodžií, koupelna s toaletou, kuchyň, sklepní kóje.

Všechny byty jsou vybaveny postelí, šatní skříní, psacím stolem s židlí, kuchyně a jídelny jsou plně vybaveny potřebným nábytkem s vybavením (kuchyňská linka, jídelní stůl, židle atd.), obývací pokoj sedací soupravou, obývací sestavou a televizí.

Vlastní vybavení

Dle vlastního uvážení a prostorových možností pokoje si po dohodě může uživatel dovybavit pokoj vlastním nábytkem a zařízením (např. rádio, televizi, křeslo, stolek, skříňku, malou lednici, rychlovarnou konvici ......) tak, aby se u nás cítil co nejlépe.

Doporučujeme vzít s sebou k vybavení také oblíbené vzpomínkové předměty, fotografie, obrázky, pokojové květiny, hodiny, budík, hrnek nebo sklenice, příbor, knihy, časopisy, kalendář aj.

top