Úvod
images/pozadi1.jpg

k zalozce domov pro seniory

Domov pro seniory

Více informací...

k zalozce domov se zvl rezimem

Domov se zvláštním režimem

Více informací...

k zalozce chbydleni

Chráněné bydlení

Více informací...
k zalozce jaxestatuzivatelem
 

Jak se stát našim uživatelem

Vážení rodinní příslušníci a blízcí našich uživatelů,

na základě Mimořádného opatření MZ ČR s účinností od 8.6.2021 lze doložit pro vykonání návštěv:

  • Potvrzení o absolvování POC testu na přítomnost antigenu viru SARS CoV-2 s negativním výsledkem, nebo RT-PCR vyšetření s negativním výsledkem. Tento test nebo vyšetření nesmí být starší 48 hodin a zájemce o návštěvu je povinen doložit o tom doklad.

  • Potvrzení o tom, že zájemce v době 180 dnů od prvního pozitivního POC antigenního testu nebo RT-PCR testu přede dnem návštěvy prodělal laboratorně potvrzené onemocnění COVID-19 

  • Předložení národního certifikátu MZČR o provedeném očkování proti onemocnění COVID-19, a od aplikace první dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu uplynulo nejméně 22 dní, ale ne více než 90 dní, pokud nebyla aplikována druhá dávka od aplikace první dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu uplynulo nejméně 22 dní ale ne více než 9 měsíců, pokud byla aplikována druhá dávka nebo od aplikace dávky očkovací látky v případě jenodávkového schématu uplynulo nejméně 14 dní, ale ne více než 9 měsíců a očkovaná osoba nejeví žádné příznaky onemocnění COVID-19.

Dále je možné vykonat návštěvu také na základě potvrzení, nebo čestného prohlášení o absolvování povinného testování zaměstnanců, nebo doklad o testování ve škole, nebo školském zařízení od kterého uplynulo nejdéle 72 hodin.

Rovněž je možné absolvovat na místě preventivní antigenní testování vlastním testem  na stanovení přítomnosti antigenu viru SARS-CoV-2, který je určen pro sebetestování nebo povolený Ministerstvem zdravotnictví k použití laickou osobou, s negativním výsledkem. 

Stále platí nažízení, že osoba navštěvující uživatele může vykonat návštěvu za podmínky, že po dobu návštěvy používá ochranný prostředek dýchacích cest  respirátor FFP2.

Všechna ostatní režimová opatření zůstávají beze změn.

Děkujeme, že dodržujete všechna preventivní opatření.

Bc. Hana Grodová
ředitelka

 

 

Zastavte se u nás

Domov Vítkov
příspěvková organizace
749 01 Vítkov, Lidická 611

Napište nám

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Zavolejte nám:
Tel.: +420 556 312 060


vazkacert