Úvod
images/pozadi1.jpg

k zalozce domov pro seniory

Domov pro seniory

Více informací...

k zalozce domov se zvl rezimem

Domov se zvláštním režimem

Více informací...

k zalozce chbydleni

Chráněné bydlení

Více informací...
k zalozce jaxestatuzivatelem
 

Jak se stát našim uživatelem

Vážení rodinní příslušníci a blízcí našich uživatelů,

 s účinností od 25.5.2021 jsme změnili dle platného nařízení MZ ČR pravidla pro návštěvy takto: 

 • Návštěvu je možné vykonat v čase od 8.30 – 11.00 a od 13.00 – 17.00 hod.

 • Návštěva je možná pouze po absolvováníPOC testu na přítomnost antigenu viru SARS CoV-2 s negativním výsledkem, nebo RT-PCR vyšetření s negativním výsledkem. Tento test nebo vyšetření nesmí být starší 48 hodin a zájemce o návštěvu je povinen doložit o tom doklad.

 • Návštěva bez testu je možná, pokud zájemce v době 180 dnů od prvního pozitivního POC antigenního testu nebo RT-PCR testu přede dnem návštěvy prodělal laboratorně potvrzené onemocnění COVID-19a doloží o tom doklad.

 • Návštěva je dále možná po předložení certifikátu MZČR o provedeném očkování proti onemocnění COVID-19, a od aplikace první dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu uplynulo nejméně 22 dní, ale ne více než 90 dní, pokud nebyla aplikována druhá dávka
  od aplikace první dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu uplynulo nejméně 22 dní ale ne více než 9 měsíců, pokud byla aplikována druhá dávka nebo
  od aplikace dávky očkovací látky v případě jenodávkového schématu uplynulo nejméně 14 dní, ale ne více než 9 měsíců a očkovaná osoba nejeví žádné příznaky onemocnění COVID-19.

 • Současně mohou vykonat návštěvu k jednomu uživateli max. 2 osoby.
 • Pokud je to možné, upřednostňujeme pro vykonání návštěvy venkovní prostory s dodržováním rozestupů 2 m od ostatních osob. Délka návštěvy ve vnitřních prostorách je s ohledem na bezpečnost uživatelů omezena na max. 1 hodinu, ve venkovních prostorách není délka návštěvy omezena.
 • Při vstupu do Domova si vydezinfikujte ruce a po celou dobu návštěvy mějte zakrytá ústa a nos respirátorem třídy FFP2 bez výdechového ventilu. Respirátor musí být nový, originál zabalený, nebo viditelně nenošený.
 • U recepce Vám rovněž bude změřena teplota a budete vyzváni k vyplnění Čestného prohlášení v Evidenci návštěv o tom, že jste v poslední době nepřišel do styku s COVID pozitivní osobou. Pokud Vaše teplota bude přesahovat 37,0 °C nebo pokud budou zjištěny jiné příznaky nemoci COVID-19, nebude návštěva povolena.

Návštěvy již nemusíte předem rezervovat, prosíme však o dodržování stanovených časů návštěv a výše uvedených opatřeních, která nám pomáhají chránit Vaše nejbližší.

Děkujeme.

Celá pravidla pro návštěvy naleznete zde.

Vyhotovila dne: 25.5.2021

Zastavte se u nás

Domov Vítkov
příspěvková organizace
749 01 Vítkov, Lidická 611

Napište nám

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Zavolejte nám:
Tel.: +420 556 312 060


vazkacert