Volný čas

Pravidelně nabízíme účast ve sportovním a výtvarném klubu. V rámci muzikoterapie uživatelé zpívají lidové písně, poslouchají relaxační hudbu, hrají na orfovy nástroje, poslouchají různé hudební programy. V případě zájmu mohou uživatelé pracovat v šicí dílně. Občas si s uživateli upečeme něco dobrého ke kávě. Za příznivého počasí pořádáme venkovní akce jako opékání párků, smažení vajec, sportovní odpoledne, posezení s cimbálovkou a další. Každoročně připravujeme výlet pro uživatele dle jejich zájmu. V plesovém období pořádáme ples, pochování basy nebo jinou taneční zábavu s tombolou.

Rozvíjíme myšlení pomocí trénování paměti, vzpomínáme v rámci reminiscenční terapie. Komunikační dovednosti rozvíjíme povídáním, nasloucháním, předčítáním, a to skupinově nebo individuálně na pokoji uživatele.

Radost uživatelům přináší čtyřnozí psí přátelé, kteří nás pravidelně navštěvují se svým doprovodem ze společnosti Cantes Opava v rámci pravidelné canisterapie

Provádíme bazální stimulaci, která je hlavní náplní poskytované péče např. při koupeli, vstávání, stravování, polohování a relaxaci.

Zastavte se u nás

Domov Vítkov
příspěvková organizace
749 01 Vítkov, Lidická 611

Napište nám

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Zavolejte nám:
Tel.: +420 556 312 060


vazkacert