Úvod
images/pozadi1.jpg

k zalozce domov pro seniory

Domov pro seniory

Více informací...

k zalozce domov se zvl rezimem

Domov se zvláštním režimem

Více informací...

k zalozce chbydleni

Chráněné bydlení

Více informací...
k zalozce jaxestatuzivatelem
 

Jak se stát našim uživatelem

DSCN0006Dne 1.2.2019 se u nás uskutečnilo domově na přání našich uživatelů setkání se zástupci města. Naše pozvání k besedě přijal starosta města Vítkova Ing. Pavel Smolka a místostarosta Mgr. Martin Šrubař. Během příjemně strávených chvil položili uživatelé spoustu dotazů, na které obdrželi vyčerpávající odpovědi. Jsme rádi, že jsme tak měli možnost dozvědět se mnoho informací o plánovaných akcích města. Za toto setkání panu starostovi a místostarostovi velice děkujeme a vážíme si toho, že si i přes velké pracovní vytížení vyčlenili čas k naší návštěvě.   

myslivecký ples web 2Dne 12.2.2019 pořádáme pro naše uživatele myslivecký ples. Těšit se mohou na hudbu k poslechu a tanci a bohatou tombolu s občerstvením.

certifikátDne 14.11.2018 proběhl v našem zařízení audit, který hodnotil kvalitu poskytovaných služeb ve službě Domov se zvláštním režimem, a to za účelem získání certifikaci Vážka. Tento certifikát uděluje Česká alzheimerovská společnost na základě shody v oblastech a kritériích, které jsou definovány společností ČALS. Auditorský tým ohodnotil tři dílčí kritéria plným počtem bodů. Šlo o kritérium Bezpečnost, v rámci oblasti péče o lidi s demencí, v rámci oblasti Architektonické řešení a vybavení zařízení šlo o kritéria Orientace a Celkový pohled na zařízení, jeho lokalizaci, celkové předpoklady pro funkčnost zařízení.

Auditorský tým ČALS udělil našemu zařízení Certifikát Vážka na základě celkového počtu  85,67 bodů ze 100 možných.

Tohoto výsledku si velice vážíme, neboť nejde o zásluhy jednotlivce, ale celého skvěle fungujícího týmu. Budeme dělat všechno pro to, abychom si certifikát obhájili. Ne ale pro certifikát samotný, ale pro ujištění, že svou práci děláme dobře, a uživatelům poskytujeme skutečně kvalitní péči.

Zastavte se u nás

Domov Vítkov
příspěvková organizace
749 01 Vítkov, Lidická 611

Napište nám

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Zavolejte nám:
Tel.: +420 556 312 060


vazkacert