Úvod
images/pozadi1.jpg

k zalozce domov pro seniory

Domov pro seniory

Více informací...

k zalozce domov se zvl rezimem

Domov se zvláštním režimem

Více informací...

k zalozce chbydleni

Chráněné bydlení

Více informací...
k zalozce jaxestatuzivatelem
 

Jak se stát našim uživatelem

DSCN2792V rámci zvyšování kvality života uživatelů našeho Domova jsme zakoupili nový vůz značky Ford Focus Custome se speciální úpravou pro invalidní vozíky. Díty tomuto vozu budeme moci s našimi uživateli navštěvovat výletní místa v širokém okolí, nákupní centra, kavárny, cukrárny a další místa dle jejich přání.

V sekci Pracovní příležitosti jsme uveřejnili volnou pracovní pozici.

V neděli 6.10.2019 zveme všechny rodinné příslušníky a přátele našich uživatelů na Podzimní setkání. Bude pro Vás připraven krátký program s ukázkami bazální stimulace. Chybět nebude ani občerstvení a živá hudba. Na Vaši návštěvu se těší uživatelé a zaměstnanci Domova. 

Od 16.9.2019 bude zahájena kompletní oprava oplocení na ulici Lidická (žlutá zídka). Oprava bude spočívat ve zbourání současné zídky, vystavění nové, dodání nových zámečnických prvků a rozšíření vjezku k hlavnímu vchodu do budovy. Prosím návštěvníky, aby v prostorách stavby dbali zvýšené opatrnosti . Děkuji Grodová, ředitelka

DSCN1324Dne 23.4.2019 se u nás v Domově uskutečnilo promítání dobových, historických a vzpomínkových fotografií z Vítkova a jeho okolí. Díky nim jsme všichni mohli zavzpomínat na staré uličky, domy a obchody. Procvičit si němčinu, i hádat, co na místech z našich vzpomínek stojí dnes. I když naše paměť sahá daleko, mnohokrát bylo zapotřebí porovnání s dnešní podobou našeho města. Díky materiálu, který pro nás město Vítkov připravilo, jsme se měli možnost vrátit do doby mládí našich uživatelů a oprášit tím známá místa. Vrátili jsme se tak do doby krásných domů, obchodů, prvotního autobusového nádraží, do dob, kdy místo nemocnice stával zámeček, a kdy přijely do města první poštovní vozy. Městu a panu Duškovi děkujeme za tuto jejich nádhernou iniciativu. Vzpomínání nám udělalo velkou radost.

Zastavte se u nás

Domov Vítkov
příspěvková organizace
749 01 Vítkov, Lidická 611

Napište nám

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Zavolejte nám:
Tel.: +420 556 312 060


vazkacert