Úvod
images/pozadi1.jpg

k zalozce domov pro seniory

Domov pro seniory

Více informací...

k zalozce domov se zvl rezimem

Domov se zvláštním režimem

Více informací...

k zalozce chbydleni

Chráněné bydlení

Více informací...
k zalozce jaxestatuzivatelem
 

Jak se stát našim uživatelem

Na základě doporučení lékaře a zaznamenaného vzestupu výskytu chřipkového onemocnění, prosíme rodinné příslušníky a návštěvníky, aby v zájmu ochrany zdraví našich uživatelů omezili do odvolání četnost svých návštěv.
Děkuji za pochopení
Bc. Grodová Hana, ředitelka

 

 

Naše organizace získala dne 29.1.2020 Certifikaci "Pracoviště pracující s konceptem Bazální stimulace". Certifikaci jsme obdrželi na základě naplnění požadovaných kritérií nutných k úspěšnému splnění auditu metod práce s koncepcí Bazální stimulace. 

DSCN2792V rámci zvyšování kvality života uživatelů našeho Domova jsme zakoupili nový vůz značky Ford Focus Custome se speciální úpravou pro invalidní vozíky. Díty tomuto vozu budeme moci s našimi uživateli navštěvovat výletní místa v širokém okolí, nákupní centra, kavárny, cukrárny a další místa dle jejich přání.

V sekci Pracovní příležitosti jsme uveřejnili volnou pracovní pozici.

V neděli 6.10.2019 zveme všechny rodinné příslušníky a přátele našich uživatelů na Podzimní setkání. Bude pro Vás připraven krátký program s ukázkami bazální stimulace. Chybět nebude ani občerstvení a živá hudba. Na Vaši návštěvu se těší uživatelé a zaměstnanci Domova. 

Zastavte se u nás

Domov Vítkov
příspěvková organizace
749 01 Vítkov, Lidická 611

Napište nám

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Zavolejte nám:
Tel.: +420 556 312 060


vazkacert