Úvod
images/pozadi1.jpg

k zalozce domov pro seniory

Domov pro seniory

Více informací...

k zalozce domov se zvl rezimem

Domov se zvláštním režimem

Více informací...

k zalozce chbydleni

Chráněné bydlení

Více informací...
k zalozce jaxestatuzivatelem
 

Jak se stát našim uživatelem

Vážení návštěvníci,

jak jistě víte z veřejně dostupných zdrojů, epidemická situace se v celé České republice zhoršuje a výjimku netvoří ani Moravskoslezský kraj. Tento stav nás bohužel nutí učinit v zájmu ochrany zdraví a života našich uživatelů a personálu preventivní opatření, kterými jsou omezení návštěv u nás v Domově.

Jedním ze zásadních opatření je zavedení rezervačního systému. Před vykonáním návštěvy si prosím zarezervujte den a čas návštěvy na tel. číslech pro návštěvu na odd. A - Dps 739 523 798 p. Kukolová a odd. B - Dzr 734 871 028 p. Konečná. Abychom snížili množství osob v Domově a mohli provést desinfekci prostor, bude možné vykonat návštěvu v max. počtu 2 osob k jednomu uživateli a vykonat ji pouze v časech 10.00, 14.00, 15.00, 16.00 hodin. Doba návštěvy je omezena na max. 1 hodinu, abychom umožnili návštěvu dalším uživatelům.

Mějte po celou dobu návštěvy řádně nasazený respirátor FFP2 bez výdechového ventilu. Ten musí být nový, originál zabalený, nebo viditelně nepoužitý. Pro vykonání návštěvy je potřeba doložit laboratorně potvrzený doklad o absolvování PCR testu s negativním výsledkem, který není starší 72 hodin, nebo laboratorě potvrzený doklad o absolvování antigenního testu s negativním výsledkem, který není starší  24 hodin.

Dále prosím o dodržování dalších pokynů personálu k preventivním opatřením. Podrobná pravidla pro návštěvy najdete zde.

Děkujeme za respektování našich opatření, pomáháte nám tak chránit Vaše nejbližší.

Bc. Hana Grodová, ředitelka

Zastavte se u nás

Domov Vítkov
příspěvková organizace
749 01 Vítkov, Lidická 611

Napište nám

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Zavolejte nám:
Tel.: +420 556 312 060


vazkacert