Úvod
images/pozadi1.jpg

k zalozce domov pro seniory

Domov pro seniory

Více informací...

k zalozce domov se zvl rezimem

Domov se zvláštním režimem

Více informací...

k zalozce chbydleni

Chráněné bydlení

Více informací...
k zalozce jaxestatuzivatelem
 

Jak se stát našim uživatelem

Vážení rodinní příslušníci a blízcí našich uživatelů,

 s účinností od 19.5.2021 jsme změnili pravidla pro návštěvy takto: 

  • Návštěvu je možné vykonat v čase od 8.30 – 11.00 a od 13.00 – 17.00 hod.
  • Návštěva je možná pouze po absolvování POC testu na přítomnost antigenu viru SARS CoV-2 s negativním výsledkem, nebo RT-PCR vyšetření s negativním výsledkem. Tento test nebo vyšetření nesmí být starší 48 hodin a zájemce o návštěvu je povinen doložit o tom doklad.
  • Návštěva bez testu je možná, pokud zájemce v době 90 dnů přede dnem návštěvy prodělal laboratorně potvrzené onemocnění COVID-19a doloží o tom doklad.
  • Návštěva je dále možná po předložení certifikátu MZČR o provedeném očkování proti onemocnění COVID-19, a od aplikace druhé dávky očkovací látky uplynulo nejméně 14 dní, a očkovaná osoba nejeví žádné příznaky onemocnění COVID-19.
  • Abychom mohli zajistit vhodné podmínky pro návštěvu, připravit uživatele k návštěvě apod., předem si telefonicky domluvte termín návštěvy v pracovní dny od 8:00 – 15:00 u vedoucích oddělení (odd. A na tel. 739 523 798 p. Kukolová, odd. B tel. 734 871 028 p. Konečná).
  • Současně mohou vykonat návštěvu k jednomu uživateli max. 2 osoby.
  • Pokud je to možné, upřednostňujeme pro vykonání návštěvy venkovní prostory s dodržováním rozestupů 2 m od ostatních osob. Délka návštěvy ve vnitřních prostorách je s ohledem na bezpečnost uživatelů omezena na max. 1 hodinu, ve venkovních prostorách není délka návštěvy omezena.
  • Při vstupu do Domova si vydezinfikujte ruce a po celou dobu návštěvy mějte zakrytá ústa a nos respirátorem třídy FFP2 bez výdechového ventilu. Respirátor musí být nový, originál zabalený, nebo viditelně nenošený.
  • U recepce Vám rovněž bude změřena teplota a budete vyzváni k vyplnění Čestného prohlášení v Evidenci návštěv o tom, že jste v poslední době nepřišel do styku s COVID pozitivní osobou. Pokud Vaše teplota bude přesahovat 37,0 °C nebo pokud budou zjištěny jiné příznaky nemoci COVID-19, nebude návštěva povolena.

Děkujeme, že nám respektováním pravidel pro návštěvy pomáháte chránit naše uživatele.

Celá pravidla pro návštěvy naleznete zde.

Vyhotovila dne: 17.5.2021

Bc. Hana Grodová, ředitelka

 

Zastavte se u nás

Domov Vítkov
příspěvková organizace
749 01 Vítkov, Lidická 611

Napište nám

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Zavolejte nám:
Tel.: +420 556 312 060


vazkacert