Úvod
images/pozadi1.jpg

k zalozce domov pro seniory

Domov pro seniory

Více informací...

k zalozce domov se zvl rezimem

Domov se zvláštním režimem

Více informací...

k zalozce chbydleni

Chráněné bydlení

Více informací...
k zalozce jaxestatuzivatelem
 

Jak se stát našim uživatelem

V sekci Pracovní příležitosti jsme uveřejnili volnou pracovní pozici.

V neděli 6.10.2019 zveme všechny rodinné příslušníky a přátele našich uživatelů na Podzimní setkání. Bude pro Vás připraven krátký program s ukázkami bazální stimulace. Chybět nebude ani občerstvení a živá hudba. Na Vaši návštěvu se těší uživatelé a zaměstnanci Domova. 

Od 16.9.2019 bude zahájena kompletní oprava oplocení na ulici Lidická (žlutá zídka). Oprava bude spočívat ve zbourání současné zídky, vystavění nové, dodání nových zámečnických prvků a rozšíření vjezku k hlavnímu vchodu do budovy. Prosím návštěvníky, aby v prostorách stavby dbali zvýšené opatrnosti . Děkuji Grodová, ředitelka

DSCN1324Dne 23.4.2019 se u nás v Domově uskutečnilo promítání dobových, historických a vzpomínkových fotografií z Vítkova a jeho okolí. Díky nim jsme všichni mohli zavzpomínat na staré uličky, domy a obchody. Procvičit si němčinu, i hádat, co na místech z našich vzpomínek stojí dnes. I když naše paměť sahá daleko, mnohokrát bylo zapotřebí porovnání s dnešní podobou našeho města. Díky materiálu, který pro nás město Vítkov připravilo, jsme se měli možnost vrátit do doby mládí našich uživatelů a oprášit tím známá místa. Vrátili jsme se tak do doby krásných domů, obchodů, prvotního autobusového nádraží, do dob, kdy místo nemocnice stával zámeček, a kdy přijely do města první poštovní vozy. Městu a panu Duškovi děkujeme za tuto jejich nádhernou iniciativu. Vzpomínání nám udělalo velkou radost.

DSCN0006Dne 1.2.2019 se u nás uskutečnilo domově na přání našich uživatelů setkání se zástupci města. Naše pozvání k besedě přijal starosta města Vítkova Ing. Pavel Smolka a místostarosta Mgr. Martin Šrubař. Během příjemně strávených chvil položili uživatelé spoustu dotazů, na které obdrželi vyčerpávající odpovědi. Jsme rádi, že jsme tak měli možnost dozvědět se mnoho informací o plánovaných akcích města. Za toto setkání panu starostovi a místostarostovi velice děkujeme a vážíme si toho, že si i přes velké pracovní vytížení vyčlenili čas k naší návštěvě.   

Zastavte se u nás

Domov Vítkov
příspěvková organizace
749 01 Vítkov, Lidická 611

Napište nám

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Zavolejte nám:
Tel.: +420 556 312 060


vazkacert