Úvod
images/pozadi1.jpg

k zalozce domov pro seniory

Domov pro seniory

Více informací...

k zalozce domov se zvl rezimem

Domov se zvláštním režimem

Více informací...

k zalozce chbydleni

Chráněné bydlení

Více informací...
k zalozce jaxestatuzivatelem
 

Jak se stát našim uživatelem

zákaz návštěv2Na základě doporučení Krajské hygienické stanice, Bezpečnostní rady kraje a zřizovatele organizace Moravskoslezského kraje v rámci preventivních opatření proti šíření viru COVID-19 nařizuji s účinností od 3.3.2020 do odvolání úplný ZÁKAZ NÁVŠTĚV. Děkuji za pochopení  Bc. Hana Grodová, ředitelka

 

Naše organizace získala prvenství v projektu Deníku.cz a DM drogerie s názvem Propojujeme generace. Do projektu jsme se přihlásili  se záměrem setkávání našich uživatelů s dětmi, spojenou s knihami a příjemnými besedami. Za získané finanční prostředky dovybavíme naši knihovnu o knihy s malými i velkými písmeny např. B. Němcové, K.J. Erbena a mnohé další, které naši uživatelé předčítali svým dětem, či vnoučatům a ke společnému zpívání zakoupíme kebord. 
Hlasovat bylo možné od 21.2. - 1.3.2020 na webových stránkách Deníku.cz, kde jsme získali úctyhodných 23 926 hlasů. Děkujeme všem, kteří nás svým hlasování podpořili!!! 

 

 

 

bazální stimulace webNaše organizace získala dne 29.1.2020 Certifikaci "Pracoviště pracující s konceptem Bazální stimulace". Certifikaci jsme obdrželi na základě naplnění požadovaných kritérií nutných k úspěšnému splnění auditu metod práce s koncepcí Bazální stimulace. 

DSCN2792V rámci zvyšování kvality života uživatelů našeho Domova jsme zakoupili nový vůz značky Ford Focus Custome se speciální úpravou pro invalidní vozíky. Díty tomuto vozu budeme moci s našimi uživateli navštěvovat výletní místa v širokém okolí, nákupní centra, kavárny, cukrárny a další místa dle jejich přání.

V sekci Pracovní příležitosti jsme uveřejnili volnou pracovní pozici.

Zastavte se u nás

Domov Vítkov
příspěvková organizace
749 01 Vítkov, Lidická 611

Napište nám

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Zavolejte nám:
Tel.: +420 556 312 060


vazkacert