Ubytování

Napsal Bc. Hana Grodová on .

Naše organizace poskytuje celoroční ubytování ve 26 jednolůžkových a 40 dvoulůžkových pokojích.
Celková kapacita činí 106 uživatelů. Z toho je 40 míst využíváno uživateli sociální služby domov se zvláštním režimem, 66 míst je určeno pro službu domov pro seniory.

Ubytovací část se nachází ve dvou budovách s označením A a B. V těchto budovách se nachází uzamykatelné pokoje, které jsou vybaveny účelným nábytkem a umyvadlem s teplou vodou a studenou vodou. Sociální zařízení je k dispozici uživatelům na jednotlivých odděleních, kde se nachází prostorné koupelny a WC přizpůsobené imobilním uživatelům.

Na každém patře je uživatelům k dispozici kuchyňka, kde si mohou samostatně dle svých možností a potřeb připravit jídlo.

V budově A se v každém patře nachází společenská místnost s pohodlnou sedací soupravou a televizí. Zde je možno sledovat televizi, číst si, posedět s návštěvami atd. Na chodbách je dále posezení sloužící k odpočinku.  V prvním patře je společenská místnost navíc vybavena i počítačem s připojením na internet. V této společenské místnosti zároveň probíhají různé kluby, besedy či řízené volnočasové aktivity. 

V budově A se rovněž nachází velká jídelna, která zároveň slouží jako místo společenských setkání.

V budově B v každém patře slouží jako místo odpočinku určené ke sledování televize, čtení, posezení s návštěvami či řízeným aktivizačním činnostem a besedám tzv. denní místnost, která je svým vybavením uzpůsobena potřebám imobilních uživatelů. Tato místnost uživatelům slouží zároveň jako jídelna.

Všechny místnosti jsou přístupné z centrální chodby a jsou stavebně řešeny jako bezbariérové.

Budovy jsou propojeny spojovacím krčkem - vestibulem, který je vybaven sedacím nábytkem s televizí a zároveň slouží jako společenská místnost. Obě budovy mají lůžkový výtah.

Kromě obytných a společných prostor je možné využívat také zahradu s pergolami a posezeními.

Uživatel je při nástupu do zařízení ubytován pouze ve dvoulůžkovém pokoji. Při nástupu si však může podat žádost o přidělení jednolůžkového pokoje. Podaním žádosti je zařazen do Evidence žadatelů o jednolůžkový pokoj.

 

 

 

 

 

 

 

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker