Návštěvní řád

Napsal Bc. Hana Grodová on .

  

 1. V Domově Vítkov mohou uživatelé přijímat návštěvy každý den neomezeně od 6.00 do 22.00 hod. V mimořádných případech a po vzájemné dohodě je možné návštěvu povolit také mimo uvedenou dobu (např. rozloučení s příbuzným).

 2. Návštěva se zapisuje do sešitu na recepci, kde uvádí své jméno a jméno navštíveného. 

 3. V případě návštěvy uživatelů na dvoulůžkových pokojích před 8. a po 18. hodině mohou využít společné prostory (jídelnu na oddělení, kulturní místnosti, vestibul, pergoly na zahradě) nebo po vzájemné dohodě i  pokoj uživatelů. 

 4. Během dne je možno pobývat na pokoji uživatele s respektováním soukromí spolubydlícího (potřeby osobní hygieny, použití WC křesla, nemoci atd.). 

 5. Návštěvy informují personál o svém pohybu v kuchyňce na odděleních, kde mohou využít varnou konvici, mikrovlnnou troubu a lednici. 

 6. Nádobí zapůjčíme na požádání, při odchodu požádáme o jeho navrácení, případně sdělení, zda zůstalo s nějakým pokrmem v pokoji uživatele. 

 7. Návštěvy používají společné WC na chodbě oddělení. 

 8. Při provozu přepravní plošiny mohou návštěvy požádat o pomoc sloužící personál na recepci. 

 9. K procházce je možné na požádání zapůjčit mechanický invalidní vozík, nebo jinou kompenzační pomůcku. 

 10. Návštěvy v doprovodu domácích zvířat je možné vyjednat s ředitelem zařízení. 

 11. Na zdravotní stav uživatele se mohou rodinní příslušníci informovat u žurnální sestry osobně nebo na tel. 734 518 888 v době od 6.00 do 22.00 hod. 

 12. Návštěvy se mohou k životu svých blízkých v Domově vyjádřit písemně do sešitu Podnětů a připomínek (nachází se na každém oddělení), mohou si také na kvalitu služeb stěžovat (viz. Standard č. 7). 

 13. Rodinným příslušníkům z velké vzdálenosti, v případě zájmu o přenocování, poskytneme informace o možnostech ubytování v našem městě.

 14. Omezit nebo zakázat návštěvy je oprávněn pouze ředitel zařízení ze závažných důvodů nebo na příkaz či doporučení nadřízených orgánů. 

Schválil: Mgr. Jan Seidler, ředitel 

Ve Vítkově dne 30. 6. 2014

 

 

 

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker